Консультації з стратегічного планування та фандрейзингу
Програма консультацій з грантрайтингу та фандрейзингу
1. Чому донори дають нам кошти? Де і як шукати донорів. Культура змін. Проектний підхід. (практична вправа “Формування теплої бази донорів”)
- 2. Короткий огляд інструментів фінансування та підготовки проєктів, доступних на даний момент та їх особливостей (гранти, кредити, позики, краудфандинг, державні програми та консультації, міжнародна технічна допомога та консультації).
- 3. Структура проєкту, визначення проблеми проекту. Інструменти аналізу проблеми та пошуку можливостей (практична вправа “Дерево проблем - Дерево рішень”)
- 4. Як правильно читати і розуміти вимоги донора у грантових конкурсах. Часті питання грантової заявки (практична вправа “Шукати, знайти, зрозуміти”).
- 5. Маємо проект, написали заявку, але постійно отримуємо відмову. У чому причина? Як підготувати якісну заявку? Вибір ідеї проєкту, аналіз зовнішнього середовища, аналіз стейкхолдерів. (Практичні вправи з аналізу ідеї на життєздатність)
- 6. Стратегія проєкту - вибір способу вирішення проблеми. Практичні кейси з опису проблеми, дерева проблем/рішень.
- 7. Що писати, а про що не варто в грантовій заявці? Деталізація опису кожної складової грантової заявки. Перехід від ідеї до конкретної діяльності, орієнтація на результат. Календарний план-графік та інструменти управління. Структура управління проектом, команда, партнери. (Практичні завдання : Мета - задачі - шляхи реалізації - результати - наслідки - логіка проекту ЛСМ- логіко структурна матриця).
-8. Скільки це коштує? Підготовка бюджету, орієнтованого на результат. Статті витрат, обмеження, закупівлі та заробітна плата. (Практичні кейси з розробки бюджету, історії та обмін досвідом).
- 9. Внесення змін, звітування і аудит. Оцінка та реагування на ризики.
- 10.Комунікаційна стратегія проєкту. Навіщо планувати комунікації в проекті? З ким? - відповіді на актуальні запитання.
- 11.Оцінка та моніторинг. Як користуватися статистикою, аналітикою, кількісні та якісні індикатори (практична вправа визначення індикаторів Як і звідки ми дізнаємося, що досягли успіху?).
- 12. Сталість проекту - про що запитує донор. Забезпечення сталості проєкту.
- 13. Актуальність, інноваційність, унікальність - 3 кита успішного проекту, який виграє грант
Details
Country, City
Kyiv, UkraineA member of the provider that provides the service
Познанська КатеринаContact person of the organization
The sphere of organizational development of ISAR Ednannia
Type of service
ConsultationService topic
Links to the site and social networks